ÇAĞDAŞ FEST”E SAYILI GÜNLER KALDI

Fethiye Günlüklü Koyu The Bay Beach’de yapılacak olan festivalde misafirler 5 gün boyunca hem müziğe, hem doğanın muhteşem güzelliklerine doyacak.

 Muğla Fethiye’de yer alan ve yemyeşil bir doğayla çevrelenmiş olan belde, şehrin yoğun stresinden ve gürültüsünden uzak adeta cennet bir köşe.

 ”Çağdaşfest”te 7 Eylül; Cengiz Kurtoğlu, Işın Karaca, Bilal Sonses, Sattas, Atilla Volga, 8 Eylül; Resul Dindar, Eypio, İrem Derici, Retrobüs, Tepki, 9 Eylül; Koray Avcı, Yeni Türkü, Bahadır Tatlıöz, Gülçin Ergül, Reşit Kemal, 10 Eylül; Gripin, Ogün Şanlısoy, Leman Sam, Burak King, Sesversus, 11 Eylül; Ümit Besen&Pamela, Simge, İstanbul Arabesque Project, Aylin Aslım, İmera sahne alacak.

 Sabah saatlerinde başlayacak olan kapı açılışıyla birlikte festival geceye kadar sürecek. Etkinlikler içerisinde en bilindik colar festbve dj etkinlikleri ile katılımcılar sınırsız müzik ve sınırsız eğlenceye doyacaklar.

”Çağdaşfest”te ana sahnenin yanı sıra sürpriz sanatçılar da festivali renklendirecek detaylar arasında.

 ”Çağdaşfest”in başlangıcı bu sene Muğla Fethiye’de olacak ve her sene 3 farklı şehirde aynı konsept ile yapılmaya devam edecek.

 Biletler satışta!

Ocak 20, 2023

GEL BULUTA BAKALIM

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir