ELMA

Sözleri Sadettin Dayıoğlu’na, müziği Sadettin Dayıoğlu ve Ödül Erdoğan’a, düzenlemesi ise Ödül Erdoğan’a ait olan “Elma” isimli yeni şarkısı ile Seyyal Taner, dünyanın gidişatını kendi üslubu ile hicvediyor!

Çevre, iklim, ekonomi başta olmak üzere insanlığın yaşadığı tüm krizlere bir gönderme olan ve herkesi insanlık ayarlarına dönmeye teşvik eden “Elma” single’ının mix’ini Ödül Erdoğan ve Melihcan Ataklar, mastering’ini Emre Kıral yaptı.

Seyyal Taner’i, “Elma” isimli single’ının kapak ve imaj fotoğrafları için Zeynep Bozkaya’nın tasarladığı kostümler ile moda fotoğrafçısı Haluk Baylan fotoğrafladı.

Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında ve prodüktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayınlanan “Elma” şarkısının subliminal göndermeler içeren renkli video klibi; Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde Omni İstanbul’da (Dalmaz Center) çekildi. Anetta Korkmaz’ın koreografisini hazırladığı klipte sanatçıya, 8 dansçı eşlik etti.

Seyyal Taner, şarkısı ve video klibi ile başta adalet, savaşlar, iklim ve çevre olmak üzere dünya ve insanlığın ortak değerleri için bir çığlık atıyor!

Mart 17, 2023

ZAMAN ZAMAN

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir