Taze aşıklar Çağla Şıkel ve Nail Gönenli artık kaçmıyor

Son olarak şarkıcı Edis Görgülü (32) ile aşk yaşadığı iddia edilen Çağla Şıkel’e, “Ne zaman yanınızda birisini göreceğiz?” sorusu yöneltilmişti.

 “Gördüğünüz zaman görmüş olursunuz” diyen tescilli güzel, “Birliktelik yaşadığım zaman saklamam. Neden ‘Beraberim’ demeyeyim ki? Ben insanlarla tanışıyorum ama şu an için öyle biri yok” ifadelerini kullanmıştı.

“Asla saklanmam”

Yıllardır adının sürekli birileriyle yazıldığı hatırlatılan Şıkel, “Yanınızda kimseyi göremiyoruz?” yorumu üzerine, “Evet, demek ki olmuyordur” karşılığını vermişti.  Basın mensuplarının “Bizler mi görüntüleyemiyoruz sizi?” sorusunu ise “Öyle bir şey yok. Asla saklanmam” şeklinde cevaplamıştı.

Aşk sarhoşu Çağla Şıkel'in kaçış planı tutmadı

Kuruçeşme’de eğlendiler

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, tüm bunların ardından 44 yaşındaki Çağla Şıkel, önceki gece Kuruçeşmede kameralara yansıdı. Uzun zamandır adı aşk dedikodularına karışan ancak bunları yalanlayan Şıkel, bu kez yalanlamadı ve avukat Nail Gönenli ile birlikte ünlü bir mekanda eğlendi.

Aşk sarhoşu Çağla Şıkel'in kaçış planı tutmadı

Duymazlıktan geldiler

Mekanın başka çıkış kapısı olup olmadığını öğrenmeye çalışan yeni sevgililer, olmadığını öğrenince ön kapıdan çıkma mecburiyetinde kaldı. Çıkışta aşk sorularını yanıtlamayan çift, gazetecilerin “Hayırlı olsun” cümlelerini duymamazlıktan geldi. Ardından Nail Gönenli’nin aracına binerek oradan ayrıldılar.

Taze aşıklar Çağla Şıkel ve Nail Gönenli artık kaçmıyor

Tekrar görüntülendiler

Çift, geçtiğimiz gece yine İstanbul gecelerinde görüntülendi. Önce Emirgan’da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen çift, ardından avukat Nail Gönenli’nin Arnavutköy’deki evine girerken görüntülendiler.

“Evin içine kadar gelmezsiniz herhalde”

Muhabirlerin aşk sorularına ise Gönenli “Teşekkür ederim. İyi geceler” demekle yetindi. Gönenli daha sonra sitem ederek “Evimize giriyoruz. Evin içine kadar da gelmezsiniz heralde” dedi. İkili ardından Gönenli’nin evine girdi.

Taze aşıklar Çağla Şıkel ve Nail Gönenli artık kaçmıyor

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir