Savaş Zafer ile Melis Ketenci evlendi

Perihan Savaş, 1987’de meslektaşı Yılmaz Zafer ile nikah masasına oturmuş, bu evliliğinden Savaş adında bir oğlu dünyaya gelmişti. Yılmaz Zafer, 1995’te geçirdiği kalp krizi sebebiyle vefat etmişti. Savaş’ın oğlu, dün akşam bir süredir aşk yaşadığı Melis Ketenci ile nikâh masasına oturdu.

Beşiktaş’taki bir otelde düğün yapan çift, o anları da sosyal medya hesaplarından yayınladı.

Savaş Zafer ile Melis Ketenci, aile ve yakın dostlarının katıldığı törenle dünyaevine girdi.

Savaş Zafer ile Melis Ketenci evlendi

Doğum gününde evlendi

Ünlü oyuncu, aynı zamanda 29’uncu yaş gününe basan oğlunun doğum gününü “Oğluşum ne güzel bir günde evleniyorsun iyi ki doğmuşsun” sözleriyle kutladı.

Fotoğraflarda Perihan Savaş’ın oğlunun düğününde payetli bir elbise giymeyi tercih ettiği görüldü.

Melis Ketenci‘nin ise gecede iki elbise giydiği görüldü. Ketenci, nikâh töreninin ardından üzerini taşlı straplez kısa beyaz bir elbise ile değiştirdi.

Düğün fotoğraflarıyla yoğun ilgi gören çifte, sevenlerinden çok sayıda tebrik mesajları yağdı.

Savaş Zafer ile Melis Ketenci evlendi

Gelinine altın taktı

Savaş Zafer ile birlikteliğini evlilikte taçlandıran Melis Ketenci, geçtiğimiz günlerde kına gecesi yapmıştı. Türk örf ve adetlerinin tek tek yerine getirildiği gecede Perihan Savaş, Melis Ketenci’nin eline kına yakıldığı anlarda altın taktı.

Savaş Zafer ile Melis Ketenci evlendi

“Kınayı getir aney”

Ketenci, geceden renkli kareleri “Kınayı getir aney” notuyla sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

2021’de “evet” demişti

Savaş Zafer, blogger sevgilisi Melis Ketenci ile hayatını birleştirme kararı almıştı. 2021’in kasım ayında sevgilisine evlilik teklifinde bulunan Zafer, “Evet” yanıtını almıştı.

Savaş Zafer ile Melis Ketenci evlendi

“Ailemize hoş geldin kızım”

Ünlü oyuncu da oğlu ve müstakbel gelininin fotoğraflarını Instagram’dan paylaşmıştı. Sevincini dile getiren Savaş, “Bir kar küresiyle başlayan aşk… Mutlu sona ilerliyor. Çok mutlu olun çocuklarım, ailemize hoş geldin kızım.” ifadelerini kullanmıştı. Takipçileri çifte çok sayıda “Mutluluklar” mesajı yağdırmıştı.

Savaş Zafer ile Melis Ketenci evlendi

2022’de nişanlanmıştı

Perihan Savaş ile Yılmaz Zafer’in 28 yaşındaki oğlu, 2022’nin mayıs ayında Melis Ketenci ile evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanmıştı.

İki çocuk annesi

Öte yandan Perihan Savaş, ilk evliliğini İbrahim Tatlıses ile 1979 – 1982 yılları arasında gerçekleştirmişti. İkilinin, bu birliktelikten Melek Zübeyde adında bir kızı bulunuyor.

Savaş Zafer ile Melis Ketenci evlendi

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir