Oyuncu Wilma Elles’ten şaşırtan evlilik itirafı!

Wilma Elles, son dönemde Amerika-Almanya-Türkiye arasında mekik dokuyordu. ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisiyle şöhreti yakalayan Elles, 2014 yılında nikah masasına oturduğu Arif Kerem Göğüş ile 2019 yılında boşanmıştı. Bu evlilikten dünyaya gelen ikizlerin velayeti ise anneye verilmişti.

“Çocuklarımın tanınmasından endişe duyuyorum”

Milat ve Melodi adında yedi yaşında ikiz çocukları olan Wilma Elles, çocuklarıyla birlikte neden hiçbir projede yer almadığını açıklamıştı:

“Anne olarak hem istiyorum oyunculuk yapsınlar, kendilerini geliştirsinler. Güzel bir meslek ama bir yandan da korkuyorum. Çocukları insanlar tanıyacak. Çocuklarımın tanınmasından biraz endişe duyuyorum. Ben onların yanında olmazsam nasıl yapacaklar? Tehlike içeriyor. Güzel bir proje olursa değerlendirebilirim.”

Yeni aşkını duyurdu

36 yaşındaki güzel, bir süredir birlikte olduğu Avukat Mehmet Şah Çelik ile verdikleri pozu, kalp ve nazar boncuğu emojileriyle birlikte Instagram hesabından paylaşıp, ilişkisini takipçilerine duyurmuştu.

20 kişilik nikah

Elles, bir süredir birlikte olduğu avukat Mehmet Şah Çelik ile iki ay önce dünyaevine girdi. İzmir’de gerçekleşen 20 kişilik nikah törenine Elles’in çocukları da katıldı.

“Güzel bir aile olduk”

Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’ın haberine göre, Wilma Elles, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Evliliği herkese tavsiye ettiğini söyleyen oyuncu, mutluluğunu, “Birlik ve beraberliğimiz her geçen gün daha da büyüyor. Güzel bir aile olduk, bu kadar güzel olacağını hiç beklemiyordum açıkçası. Herkese tavsiye ediyorum evliliği”  sözleriyle dile getirdi.

“Alyans konusunda çok disiplinli değilim”

Çalıştığı için yüzük takmadığını söyleyen Elles, “Sürekli çekimlerdeyim. O yüzden alyans konusunda çok disiplinli değilim, arada bir takıyorum” diyerek açıkladı.

“Hayatımda ilk defa evlendim”

Oyuncu, iki çocuğunun babası Kerem Göğüş‘le birlikteliğini evlilikten saymadığını ve ilk kez nikah masasına oturduğunu anlatıp, “Zaten ben hayatımda ilk defa evlendim; tam anlamıyla… Yani ilk başlarda ‘Acaba evlilik aşkı öldürür mü?’ gibisinden düşündüm ama sonra fark ettim ki hiç öyle değil. Tam tersi aslında aşk büyüyor ve tam anlamıyla biz birbirimizin olduk. O mükemmel duygu” şeklinde konuştu.

“Evliliği kendim paylaşmadım”

Flört ettikleri dönemde bu durumu gizlediklerini de sözlerine ekleyen oyuncu, “Ben hep dedim ‘Eğer evlenirsem o zaman bunu açıklarım’ diye. Aslında bu evliliği kendim de paylaşmadım. Ben 22.11.2022’de evlendim ve bir ay sonra haberler çıktı” diye konuştu.

Oyuncu Wilma Elles'ten şaşırtan evlilik itirafı!

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir