Oyuncu Annie Wersching, kansere yenik düştü

’24’ ve ‘Star Trek: Picard’ gibi dizilerde rol alarak şöhrete ulaşan Annie Wersching‘ten acı haber geldi. Wersching’in 45 yaşında yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Annie Wersching‘in vefatını menajeri Craig Schneider duyurdu. 2020 yılında kanser teşhisi konan ve bir süredir hastalıkla mücadele eden Wersching’in ölümüne dair detaylı bir açıklama ise yapılmadı.

“Kalbim parçalandı”

‘The Last of Us’ta ‘Tess’ karakterini seslendiren Annie Wersching‘in ardından, oyunun yaratıcısı Neil Druckmann, “Güzel bir sanatçıyı ve insanı kaybettik. Kalbim parçalandı. Düşüncelerim ve dualarım sevdikleriyle” sözleriyle üzüntüsünü dile getirdi.

“Bugün bu ailenin ruhunda büyük bir boşluk var”

Wersching’in 2009’da dünyaevine girdiği eşi Stephen Full ise yaptığı açıklamada, “Bugün bu ailenin ruhunda büyük bir boşluk var ama o bize bunu dolduracak araçlar bıraktı. En basit anda bile bir mucize buldu. Dans etmek için müziğe ihtiyacı yoktu. Bize maceranın sizi bulmasını beklememeyi öğretti. ‘Git, bul onu. O her yerde’ dedi ve bulacağız da…” şeklinde konuştu.

3 çocuk annesiydi

‘Star Trek: Enterprise’, ‘The Vampire Diaries’, ‘Marvel’s Runaways’ ve ‘Star Trek: Picard’ gibi yapımlarda rol alan Annie Wersching’in üç çocuğu vardı.

Mart 18, 2023

ZAMAN ZAMAN

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir