Oyuncu Ahmet Kural ameliyat oldu! İşte sağlık durumu…

Oyuncu Ahmet Kural, mahkemeye de taşınan şarkıcı Sıla Gençoğlu ile olaylı ayrılığından sonra avukat Çağla Gizem Çelik‘le yeni bir aşka yelken açmıştı. Sıla, Ahmet Kural‘dan ayrıldıktan sonra şef Hazer Amani ile Ocak 2020’de nikah masasına oturmuştu. Ancak 40 yaşındaki şarkıcının evliliği uzun sürmedi. Sıla, şuan İlker Kaleli ile aşk yaşıyor.

“Uğuru kaçmasın”

Kural, avukat nişanlısı Çağla Gizem Çelik‘le evlilik tarihi sorulunca, “İnşallah en kısa zamanda duyacaksınız. Uğuru kaçmasın diye söylemek istemiyorum. Yakında müjdemi vereceğim” diye konuşmuştu.

5 saat süren ameliyat

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre, Ahmet Kural, önceki gün Çağlayan’daki Florence Nightingale Hastanesi’nde ameliyat oldu. Bir süredir rahatsız olan oyuncu, 5 saat süren osteoid osteoma kemik tümörü ameliyatı için masaya yattı.

İşte sağlık durumu

Operasyondan sonra durumunun iyi olduğu öğrenilen Kural’ın, normal odaya alındığı öğrenildi. Oyuncunun belinden alınan tümörün, iyi ya da kötü huylu olduğu ise ilerleyen günlerde belli olacak.

Osteoid osteoma kemik tümörü nedir?

Osteoid osteoma kemiğin iyi huylu tümörüdür ve iyi huylu kemik tümörlerinin %10’unu oluşturur. Çocukluk yaş grubunda daha sık görülür. Erkeklerde kadınlara oranla 2-3 kat daha fazla görülür. Genellikle uzun kemikleri tutar (kaval kemiği, uyluk kemiği, kol kemikleri). Diğer kemiklerde de nadir olarak görülmesi mümkündür.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir