Gizemli Ada Mençuna filminin galası yapıldı

7 Nisan’da sinema seyircisi ile buluşmaya hazırlanan çocuk ve aile filmi Gizemli ada Mençuna, vizyon öncesi ilk gösterimi depremzede çocuklara moral vermek amacıyla Kocaeli anneleri ve Leyla Günay‘ın organizasyonu ile İstanbul’da gerçekleşti.

Etkinliğe, deprem bölgesinden 200 çocuk ve aileleri, yapımcılar Cem Günay, Özgür Gezgin, Bülent Çatar, yönetmen Bora Onur, filmin oyuncuları Şahin Irmak, Ünal Yeter, Sinan Çalışkanoğlu ve Leyla Günay’ın yanı sıra Nur Fettahoğlu, Gizem Hatipoğlu, Bülent Şakrak, Boncuk Yılmaz, Altan Erkekli gibi ünlü isimler de katıldı.

Depremzede çocuklara oyuncaklar ve çeşitli hediyelerin verilmesinin ardından filmin özel gösterimi yapıldı. YouTube kanalı oyuncak oynuyorum kahramanları Masal ve Öykü‘de depremdeze çocuklarla birlikte filmi izledi.

Filmin yapımcısı Cem Günay, amaçlarının deprem bölgesindeki çocuklara bir nebze de olsa moral vermek olduğunu belirterek “Yaşanan deprem felaketi tüm Türkiye’yi derinden etkiledi. Çok canımızı kaybettik. Amacımız deprem bölgesinde ki vatandaşlarımızı yalnız bırakmamak ve çocuklarımıza moral vermek. Sonraki süreçte Afetzede çocuklarımız için deprem bölgesine de gideceğiz” dedi.

Filmde; Masal Günay, Öykü Günay, Berkay Özgür, Mert Erdoğdu, Emir Sefa Yıldırım, Derin Gezgün, Asu Lal Burnak, Ezo Daşkaya, Alim Ata, Kılıç Kantarcı ve Şahin Irmak gibi isimler rol alıyor.

Gizemli Ada Mençuna filmi, 7 Nisan’da vizyona girecek.

Nisan 10, 2023

ÇOK UZAKTASIN

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir