Ece Binay ile Sadri Alışık aşk mı yaşıyor?

Ece Binay ile Mahsun Kırmızıgül, 2016 yılında ABD’nin Los Angeles şehrinde nikâh masasına oturmuş, bir yıl sonra Lavin adını verdiklerini kızlarını kucaklarına almıştı. Ünlü çiftin altı yıllık evliliği, geçtiğimiz sene Nisan ayında Beykoz Adliyesi’nde görülen davayla 15 dakikada bitmişti.

“Evliliğimizi kurtaramadık”

Genç bir kadınla çekilmiş samimi görüntüleri ortaya çıkan Kırmızıgül, “Tüm çabalara rağmen evliliğimizi kurtaramadık. Fikir ayrılıkları sonucunda ayrılmaya karar verdik” demişti. Mutsuz olduğu gözlenen şarkıcı, ihanet iddialarıyla ilgili soruları cevapsız bırakarak, aracıyla adliyeden ayrılmıştı.

“En fazla 2-3 ay ayrı kaldık”

Uzun süredir kızı Lavin ile yurt dışında yaşadığı için evliliğinde krizler yaşadığı öne sürülen Ece Binay ise sosyal medya hesabından bir açıklama yapmıştı. 37 yaşındaki avukat, şu ifadeleri kullanmıştı:

“İddia edilen; evliliğimizin iki yıldır zaten bitmiş olduğu, iki senedir birlikte yaşamadığımız, ayrı yaşadığımız, benim iki yıldır daimi olarak Amerika’da yaşadığım, evliliğimi bırakıp Amerika’da yaşamayı tercih ettiğim söylemleri kesinlikle doğru değildir. Evliliğimizin başından beri ailece Amerika’ya gidip geldiğimiz çevremiz tarafından bilinmektedir. Sadece son bir yıldır uzun süreli olarak Amerika’da oluşum; sahip olduğumuz Green Card’la ilgili olarak orada süre doldurma gerekliliğindendir. Bu süreçte kızımıza ana sınıfı eğitimi de Amerika’da aldırmak ortak kararımızdır. Yine bu son bir yıl içerisinde kızımla birlikte Türkiye’den uzak kaldığımız süreler en fazla iki ya da üç ayı geçmemiştir ve bu bir yılı sürekli olarak Türkiye-Amerika arası gidiş gelişlerle ailece bir arada geçirmişizdir. Boşanmaya kadar da evlilik birliğimiz normal şekilde devam etmiştir. Amerika’da bulunma konusuyla ilgili olarak hiçbir zaman bir fikir ayrılığımız olmamıştır.”

Boşanma sonrası Etiler‘de bir mekanda görüntülenen Binay, Basın mensuplarının ihanet iddiaları ile ilgili sorularına, “Boşandık ve bitti, başka söyleyecek bir şey yok” karşılığını vermişti.

“Asla doğru değil”

“Boşanma protokolünde mal paylaşımı oldu mu? Yaklaşık 60 milyon TL’lik bir mal paylaşımı olduğu konuşuluyor” sözleri üzerine ünlü isim, “Bunların konuşulması bile çok ayıp. Ben de basında gördüm, çok şaşırdım. Hiç böyle şeyler yok, asla doğru değil” açıklamasını yapmıştı.

“Tabii ki görüşeceğiz”

Ece Binay, “Mahsun Bey ile görüşüyor musunuz?” sorusunu ise “Tabii ki, bizim bir kızımız var. Kızımın velayeti bende. Doğru olan bu. Anlaşmalı bir boşanma oldu” şeklinde cevaplamıştı.

Gözlerden uzak olmayı tercih ediyorlar

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberibe göre, tüm bunların ardından sürpriz bir aşk ortaya çıktı. Türk sinemasının duayen ismi Sadri Alışık’ın torunu Sadri Alışık’ın (33), bir süredir avukat Ece Binay’la (38) birlikte olduğu; ikilinin arkadaşlıklarının kısa sürede aşk dönüştüğü iddia edildi.

Şu an için gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden çiftin, gazetecilerin rağbet göstermediği mekanlara gittiği öğrenildi.

3 aydır Kerem Alışık’ın oğlu ile aşk yaşayan Binay’ın yakın çevresine, “Çok mutluyum” dediği de söyleniyor.

Ece Binay ile Sadri Alışık aşk mı yaşıyor?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir