Ciner Medya Grubu’nda üst düzey atama! Selahattin İmamoğlu…

Ciner Medya‘nın Bilgi Sistemleri Grubu’nda Dijital Yayınlar Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Selahattin İmamoğlu, Ciner Medya Grubu Bilgi Sistemleri ve Dijital Yayınlar Genel Müdürü olarak atandı.

Medya Radar’da yer alan habere göre, İmamoğlu, daha önceleri Doğan Online, Doğan Gazetecilik, IAB, Milliyet ve Turkuvaz Medya Grubu’nda görev almış, Temmuz 2022’de Ciner Medya Grubu‘na transfer olmuştu.

Selahattin İmamoğlu kimdir?

Evli ve 2 çocuk babası olan Selahattin İmamoğlu, İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü ve İşletme alanında yüksek lisansını tamamladı.

Doğan Online’da Yazılım Mühendisi olarak görev alan İmamoğlu, devam eden yıllarda Doğan Gazetecilik A.Ş.’de Bilgi Teknolojileri Yöneticisi, IAB’de Teknik Komite Üyesi, Milliyet’te Ürün Geliştirme Direktörü, Habertürk’te Ürün Yöneticisi olarak görev aldı.

4 yıl süreyle Turkuvaz Medya Dijital Yayınlar Birimi Proje ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevini üstlenen Selahattin İmamoğlu, son olarak Ciner Medya Grubu Bilgi Sistemleri ve Dijital Yayınlar Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

İmamoğlu artık kariyerine Ciner Medya Grubu Bilgi Sistemleri ve Dijital Yayınlar Genel Müdürü olarak devam edecek.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir