Burak Deniz ile barıştı mı? Büşra Develi, iddialara son noktayı koydu!

‘Şahmeran’ adlı dizide birlikte rol alan Burak Deniz ve Seranay Sarıkaya‘nın aşk yaşadığı iddiası magazin kulislerine bomba gibi düşmüştü. Sarıkaya, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Deniz ile aşk yaşadığına ilişkin söylentilerin gerçeği yansıtmadığını dile getirmişti.

Güzel oyuncu, “Hakkımda çıkan iddia doğru değildir. Lütfen canınız sıkıldıkça üzerimden iddialar üretmeyin” ifadelerini kullanmıştı.

“Biz o kadar geri kafalı değiliz”

Didem Soydan ve Burak Deniz, bir dargın bir barışık yürüttüğü ilişkilerini ani bir kararla bitirmişti. Soydan ise, konuyla ilgili olarak “Burak ile ayrılığımızın sebebinin benim sosyal medyadan yaptığını paylaşımlardan kaynaklandığı haberleri yapıldı. Bunlar kesinlikle yalan. Kendisinin de dediği gibi. Biz o kadar geri kafalı insanlar değiliz. Özel hayatımızı konuşmuyoruz” ifadeleri kullanmıştı.

“Burak ile harika zaman geçiriyorum”

Ayrılıktan birkaç ay sonra barışan ikiliden Didem Soydan, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda görüntülenmiş, “Burak ile harika zaman geçiriyorum, mutluyum” cümleleri ile sevgilisine övgüler yağdırmıştı.

Eski aşkıyla görüntülendi

Didem Soydan’la bir dargın bir barışık ilişkisinden sonra Deniz, 2018 yılında ayrıldığı Büşra Develi ile Taksim’de baş başa görülmüştü. Yıllar sonra yeniden bir araya gelen çiftin barıştıkları iddia edilmişti.

Burak Deniz ile barıştı mı? Büşra Develi, iddialara son noktayı koydu!

“Bir süre İstanbul’da olmayacağım”

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, Büşra Develi, önceki gün Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Yeni projeye başladığını söyleyen oyuncu, “Bir süre İstanbul’da olamayacağım. Şehir dışında çekilecek bir projede yer alacağım. Dijital bir platformda yayınlanacak” dedi.

“Aşk tabii ki yok”

Büşra Develi, “Burak Deniz ile aşk tekrardan başladı mı?” sorusuna ise, “Kesinlikle başlamadı. Karşılaştık sadece yolda. İkimiz de birbirimizin hayatında yer edinmiştik zamanında. Son derece arkadaşça kahve içtik. Karşılaşma diyebiliriz. ‘Bir kahve içelim’ dedik ve o günleri yad ettik. Ama söz konusu aşk olayı tabii ki yok. Hayatımda da kimse yok. Ayrıca böyle haberlerle benim kısmetimi de kapatmayın. Hadi başlığı da verdim” diyerek, kahkaha attı.

Burak Deniz ile barıştı mı? Büşra Develi, iddialara son noktayı koydu!

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir