Bestemsu Özdemir’e, Serkan Mehmet Durdu’dan yılbaşında sürpriz evlilik teklifi

Modelliği bırakıp, 2012’de oyunculuk kariyerine başlayan Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz haftalarda Armutlu’da bir mekan çıkışında görüntülenmişti. Yaklaşık bir yıl önce aşk yaşamaya başladığı Serkan Mehmet Durdu ile ilişkisi hakkında muhabirlerle konuşan güzel oyuncu, “Her şey yolunda. Ben de evlilik teklifi bekliyorum. Bakalım ne zaman gelecek? Buradan da ona duyuralım” diyerek, kahkaha atmıştı.

“Yakında gelecektir”

Güzel oyuncunun bu söylediklerinden günler sonra çift Yaşar İpek’in konserine gitmişti. Ünlü çifti gören basın mensuplarının, “Bestemsu Hanım’ın evlilik teklifi beklediğini söyledi. Siz neler söylemek istersiniz?” sorusunu yönelttiği Durdu; “Yakında gelecektir” diyerek, sevgilisine kısa zaman içerisinde evlilik teklifinde bulunacağını itiraf etmişti.

“Nikâh şahidim Haluk Levent olacak”

Durdu, “Evlenme teklifini ne zaman yapacaksınız?” sorusuna “Bu hafta olacak. Haluk Ağabey nikâh şahidim. Daha fazla bir şey söylemeyeyim” yanıtını vermişti.

Bestemsu Özdemir'e, Serkan Mehmet Durdu'dan yılbaşında sürpriz evlilik teklifi

Evlilik teklifi!

Dün akşam yeni yılı Serkan Mehmet Durdu ile karşılayan Bestemsu Özdemir, sevgilisinden evlilik teklifi aldı. Bir anda Özdemir’in önünde diz çöken Durdu, sevgilisine cebinden çıkardığı tektaşı uzattı.

“Evet’ dedim”

Serkan Mehmet Durdu‘nun teklifi karşısında gözyaşlarına hakim olamayan ünlü oyuncu, o anları da “Evet’ dedim” notuyla sosyal medya hesabından yayınladı.

Paylaşımıyla kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gören Bestemsu Özdemir‘e tebrik mesajları yağdı.

Bestemsu Özdemir'e, Serkan Mehmet Durdu'dan yılbaşında sürpriz evlilik teklifi

İlk kez görüntülendiler

Öte yandan aşıklar, geçtiğimiz aylarda ilk kez basın mensuplarının karşısına birlikte çıkmıştı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikiliden Özdemir, “İlişkimiz yaklaşık iki, üç ay önce başladı” demişti.

“Aradığım aşkı buldum”

Daha önce, “Aşktan yana yüzüm gülmüyor” açıklamasını yapan Bestemsu Özdemir, “Sanırım bu sefer aradığım aşkı buldum. Şans bu sefer benden yana gibi oldu” şeklinde konuşmuştu.

“İlişki konusunda mutlu olamıyorum” demişti

Oyuncu, geçtiğimiz ay muhabirlerin “Özel hayatınız nasıl gidiyor?” sorusuna, “Gitmiyor” yanıtını vermişti. Bestemsu Özdemir, ardından, “En çok dert yakındığım konu benimle alakalı olmaması… Ne yazık ki ilişki konusunda mutlu olamıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Kriterlerini açıklamıştı

Bestemsu Özdemir, ayrıca, Hülya Avşar’ın “Instagram’ı olan bir sevgili istemem. Sosyal medyada vakit geçiren erkekler bana göre değil” şeklindeki açıklamalarının hatırlatılmasından sonra şunları söylemişti:

“Bence Hülya Avşar son derece haklı. Sürekli fotoğraf çekilip, koyan erkek bana itici geliyor. Benim ilişkideki kriterim ‘adam’ olsun, ‘insan’ olsun…”

Bestemsu Özdemir'e, Serkan Mehmet Durdu'dan yılbaşında sürpriz evlilik teklifi

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir