MOLİERE’NİN ‘CİMRİ’Sİ İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ

Atlantis Yapım, SM Production ve Vadistanbul iş birliğiyle hayata geçirilen Turkcell Vadi, şehrin en iyi etkinliklerini müzikseverlere, sanatseverlere sunmaya devam ediyor. Bugüne dek konserlerden tiyatrolara, özel organizasyonlardan festivallere; birçok farklı etkinliğe ve değerli sanatçıya ev sahipliği yapan Turkcell Vadi’de Ekim ayında da birçok ünlü ismi biraraya getiriyor.

Yeni sezonda da yeniden Turkcell Vadi Açıkhava’da seyircis ile buluşan Cimri’ye büyük ilgi vardı. Oyun başlamadan seyirciler kapıda uzun bir kuyruk oluşturdu.

Semaver Kumpanya, Moliere’in ünlü eseri “Cimri” oyununu, Tansu Biçer’in yorumu ve Serkan Keskin’in çok konuşulan “Harpagon” performansıyla kapalı gişe sahneliyor.  Müziklerini Okan Kaya, Ömer Öztüyen’in yaptığı oyunda Serkan Keskin, Sezin Bozacı, Ahmet Kaynak, Mertcan Ertürk, Metin Alpargun, Cansu Saka, Onur Yalçınkaya, Ezgi Ulusoy Tamer, Onur Şenol, Selen Şenay, Uğur Senkeri, Saniye Samra rol aldı. Turkcell Vadi Açıkhava’yı dolduran binlerce kişinin soluksuz ve her anını göz kırpmadan izlediği oyununun sonunda seyirciler tüm ekibi ayakta dakikalarca alkışladı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir