2023’TE BU İKİ İSİME DİKKAT EDİN

 Dizinin iyi karakterlerinden, sergilediği olağanüstü performansı ve sempatik duruşuyla ilgi çeken Serdar Yıldırım ve dizinin ana kötüsü olan, performansıyla şaşırtan ve güzelliğiyle ekrana bağlayan Dilara Büyükbayraktar.  Gelin bu isimleri biraz daha yakından inceleyelim:

 Serdar Yıldırım, Almanya doğumlu, konservatuvar mezunu ve uluslararası birçok işte tecrübesi olan bir oyuncu. Seyir zevkinden ne kadar donanımlı olduğunu anlamak mümkün zaten Dilara Büyükbayraktar ise, İzmir doğumlu, konservatuvar mezunu, yaptığı bir çok işle yüksek hayran kitlesine sahip olmuş, performansı yüksek bir oyuncu.

 Bu iki ismi yakından irdelediğimizde ne kadar yetenekli olduklarını ve hayattaki duruşlarıyla fazlasıyla iddialı olduklarını görmek mümkün. 2022 Pantene Altın Kelebek finalistlerine baktığımda bu iki isimi göreceğime emindim fakat gelin görün ki bu cevherler henüz keşfedilmemiş.

 Ama önemi yok çünkü aldığım duyumlara göre her iki isime de şu sıralar fazlasıyla talep var. Yakın zamanda tv ekranlarının aranan yüzleri olacaklar. Benden söylemesi

Kasım 10, 2022

AMERİKA’YA GİDECEK

Ekim 11, 2022

SEVENLERİYLE BULUŞACAK

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir